Dating met Klaar-met-losers uit Friesland

Klaar-met-losers | 39 jaar | Grou

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van Klaar-met-losers

Naam:
Klaar-met-losers
Leeftijd:
39 jaar
Woonplaats :
Grou
Provincie :
Friesland
over jou:

Ik ben klaar met losers! Mannen die helemaal niet op komen dagen en mij flink pissed maken of na de eerste de beste keer een naaldhak op hun huid te hebben gevoeld al het afgesproken stopwoord uitkermen. Op die manier beleef ik er geen plezier aan! Durf jij het wel en hou jij het afgesproken stopwoord wel langer binnensmonds?

Ik zoek een :

Jij wil veel dingen ondergaan want dat is jouw grote wens, gedomineerd worden door een strenge meesteres. Trampling is mijn specialiteit en ook vind ik het heerlijk om op jou te spugen! Ik heb een speciaal ingerichte ruimte om jou het leven flink zuur te maken.

Stuur Klaar-met-losers een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


Dikkertjedap

Dikkertjedap
34 | Joure

Veel vlees maar vreselijk geil! Ik wil gewoon lekker genaaid worden in de juiste vorm van het woord ..

Bekijk

Naaktstrand maatje

Naaktstrand maatje
34 | Sneek

Als vrouw alleen gaan naar een naaktstrand, is niet altijd een succes. Soms worden mannen dan een be ..

Bekijk

Laurahorny

Laurahorny
62 | Makkinga

Ik ben dan wel wat ouder stouter en misschien minder strak en minder kaal, maar geen zorgen, ik weet ..

Bekijk

Saar

Saar
26

Wie wil plezier maken? Gewoon van de grond ;-) Mag alle leeftijden zijn, ik doe alles, dus hoop van ..

Bekijk

Ellie811

Ellie811
43 | Munein

Hey, hier met Ellie en jij bent? Ben jij hier alleen voor seks of meer? Ik zoek beiden wel maar na l ..

Bekijk

Porno-Milf

Porno-Milf
46 | Wolvega

Al heel lang ben ik bezig met porno, maar dan wel op amateuristisch niveau. Ook in mijn huwelijk gei ..

Bekijk

Super_Slim_en_fitt

Super_Slim_en_fitt
29 | tijnje

SUPERFIT! Dat vraag ik inderdaad ook van jou, want ik ben wel een dame die elke dag met sport bezig ..

Bekijk

Lekkerelauwtje

Lekkerelauwtje
30 | Oosterwolde

Hi ik ben Lauwtje en ik ben echt wel trots op mezelf! Waarom ik zoekende ben? Omdat ik een shemale b ..

Bekijk

Grey-link LDA Estrada Nacional 18 6230-804 Valverde Portugal KVK (CCIP): 1972 IVA-(BTW):PT517890895
LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x